Koniec roku szkolnego za:
8
8
0
0
Days
2
2
2
2
Hours
2
2
5
5
Minutes
0
0
7
7
Seconds

logo BIP

lekcje

 

 

 

 

 


 

 

Strefa nauczyciela

admin
 

Jeśli Twoim zdaniem coś powinno znaleźć się na tej stronie, albo widzisz błąd, napisz do mnie: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   17 listopada uczniowie klasy VI na pozalekcyjnych warsztatach realizowali zadania związane z projektem „Wychowanie przez czytanie – z książką w świat wartości”. Na podstawie książki „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach” wykonali – według własnych pomysłów i interpretacji – opis trzech spośród piętnastu wskazanych wartości, którymi należy kierować się w życiu.

{W ten sposób powstała tablica informacyjna „Moja przypominajka – mała kartka do wielkich zadań, czyli kilka słów o WOLNOŚCI”, koszulka „SZACUNEK – to jasne jak słońce”, laurki, które były swoistą formą podziękowania dla wybranych przez uczniów pracowników szkoły oraz album z rysunkami „ODWAGA – niejedno ma imię”. W trakcie zajęć odbyły się dyskusje, gry dydaktyczno – towarzyskie, prace w grupach a także nakręcono „Krótki film o wspólnej pracy”. Przy bibliotece szkolnej wykonana została gazetka na temat całej akcji. Serdeczne podziękowania należą się też mamie Amelki, która wsparła nasze działania ogromną ilością pizzy! Prace nad projektem zakończą się wysłaniem wszystkich materiałów do Fundacji ABC XXI, gdzie wezmą one udział w konkursie. 

Joomla Templates by Joomla51.com