Koniec roku szkolnego za:
8
8
1
1
Days
0
0
0
0
Hours
1
1
4
4
Minutes
2
2
4
4
Seconds

 logotyp

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

logo BIP

lekcje

 

 

 

 

 


 

 

Strefa nauczyciela

admin
 

Jeśli Twoim zdaniem coś powinno znaleźć się na tej stronie, albo widzisz błąd, napisz do mnie: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z realizacją projektu "Lepsza jakość nauczania-szansą rozwoju" realizowanego w ramach Osi priorytetowej III. Kompetencje i kwalifikacje, Działania 3.1 Kształcenie i edukacja, Poddziałanie 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020”, którego beneficjentem jest Gmina Krasnopol, zaprasza się wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie ofert na dostawę pomocy i materiałów dydaktycznych do nauki języka angielskiego dla uczniów. Postępowanie prowadzone jest w trybie rozeznania rynku.

Poniżej znajdują się załączniki do ogłoszenia.

Termin składania ofert upływa 24 stycznia 2020 r. Oferty należy składać: za pomocą poczty elektronicznej na adres – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnopolu oraz pocztą tradycyjną na adres: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnopolu, ul. Wojska Polskiego 63 16-503 Krasnopol z dopiskiem „oferta na prowadzenie zajęć z podstaw przedsiębiorczości dla uczniów".

formularz ofertowy

Joomla Templates by Joomla51.com