Koniec roku szkolnego za:
8
8
0
0
Days
2
2
3
3
Hours
0
0
8
8
Minutes
5
5
8
8
Seconds

logo BIP

lekcje

 

 

 

 

 


 

 

Strefa nauczyciela

admin
 

Jeśli Twoim zdaniem coś powinno znaleźć się na tej stronie, albo widzisz błąd, napisz do mnie: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klub Przyjaciół Zwierząt w Krasnopolu propaguje akcję Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oddział w Suwałkach, której celem jest zapobieganie bezdomności. Zwierzęta nie rodzą się tylko po to, żeby je zaraz po urodzeniu utopić... Bądźmy odpowiedzialni i uczmy odpowiedzialności swoje dzieci. Nie gaśmy wrażliwości u młodych, bo od nich zależeć będzie nasza przyszłość.

kastracja

piesek

W prace wolontarystyczne na rzecz zwierząt bezdomnych w Pensjonacie Cyganowo w Sejnach włączyły się cztery nasze uczennice klasy VIII. Są to:

Laura Gwiazdowska

Gabriela Krajewsa

Amelia Orzechowska

Ewelina Szarejko

Życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy i gratulujemy podjęcia się tego pięknego zadania!

psy

Ogłaszam bezterminową zbiórkę karmy dla zwierząt. Przyjmujemy karmę w każdej postaci. Dzięki takim darom, jesteśmy w stanie pomóc zwierzętom w potrzebie, które zostały porzucone, zagubione, zaniedbane lub chwilowo zamieszkały w domach tymczasowych. 

W minionym roku szkolnym ratowaliśmy nawet pisklęta kawek :-) , które jakimś cudem znalazły się na skwerze koło szkoły. Myślę, że ucząc dzieci szacunku wobec zwierząt, uczymy szacunku do wszystkich. 

29.10.2014 r w Zespole Szkół w Krasnopolu odbyło się spotkanie z uczniami klas IV-VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum zorganizowane przez Klub Przyjaciół Zwierząt w Krasnopolu.

Czytaj więcej: Protest przeciwko haniebnej ustawie o ochronie zwierząt laboratoryjnych

4 października 2014 r. w Augustowie zorganizowane zostały po raz pierwszy na tym rejonie Polski zawody dogtrekkingowe. Start do imprezy odbył się o godz. 10:00 w ośrodku Marina Borki. Zawody liczone są w klasyfikacji PLD ( Polskiej Ligi Dogtrekkingu ).

Czytaj więcej: Wyjdź na spacer z psem

Dnia 27 maja 2014 r. w Suwałkach Fundacja Zwierzęta Niczyje zorganizowała happening pod nazwą Nie kupuj - adoptuj. Klub Przyjaciół Zwierząt z Krasnopola też tam był :-)

Czytaj więcej: Happening NIE KUPUJ - ADOPTUJ

10 kwietnia 2014 roku mieliśmy przyjemność gościć w VII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Suwałkach. Kolejny raz opowiadaliśmy o prawie zwierząt do godnego życia w zgodzie ze swoją naturą.

Czytaj więcej: Prelekcja w VII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Suwałkach

Oto nasz kolejny wyjazd edukacyjny - 18 marca 2014 r.  Śmiech

Czytaj więcej: Byliśmy w Szkole Podstawowej nr 6 w Suwałkach

25 lutego 2014 roku dzięki uprzejmości dyrektora Gimnazjum w Puńsku, pana Jana Wydry, mieliśmy możliwość przedstawienia swojego programu edukacyjnego "Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś". To kolejna szkoła, w której próbowaliśmy zainteresować młodzież problemem bezdomności zwierząt, ale również zwierząt zaniedbywanych, czy tez bestialsko traktowanych przez ludzi (właścicieli).

Czytaj więcej: Z wizytą w Puńsku

1 

16 stycznia 2014 r. Klub Przyjaciół Zwierząt w Krasnopolu gościł w Gimnazjum nr 2 w Sejnach. Za zgodą pana dyrektora Andrzeja Małkińskiego przyjechaliśmy do tamtejszych gimnazjalistów, aby zaszczepić "bakcyla" wolontariatu na rzecz zwierząt.

Czytaj więcej: Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś

Pozostajesz na zawsze

Impreza edukacyjna, będąca finałem projektu "Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś", udała się pięknie :-)

Czytaj więcej: Podsumowanie imprezy edukacyjnej "Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"

1

Plan dnia 20 listopada 2013 roku

finał projektu

Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś

Plan zajęć:

1. godz. lekcyjna 8.00 – 8.40

2. godz. lekcyjna 8.45 – 9.25

3. godz. lekcyjna 9.30 – 10.10

4. godz. lekcyjna 10.15 – 10.55

5. godz. lekcyjna 11.00 – 11.40

Przerwa międzylekcyjna trwa 5 minut. Przerwa obiadowa 11.40 – 12.00 (20 minut)

Godz. 12.00 - finał projektu na sali gimnastycznej dla klas IV-VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum. Zajęcia z 6 godz. lekcyjnej są przeniesione na 5 godz. lekcyjną (finał odbędzie się w ramach godziny wychowawczej). Po imprezie wszyscy uczniowie udają się do domów.

Czytaj więcej: Finał projektu "Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"

 

1

Klub Przyjaciół Zwierząt w Krasnopolu ogłasza konkurs plastyczny skierowany do uczniów naszego gimnazjum oraz szkoły podstawowej. Tematem prac jest nasza odpowiedzialność, za to co oswoiliśmy, czyli zwierzęta. Problem bezdomności psów i kotów jest ogromny, a zwierzęta, które mają właścicieli, często nie mają zagwarantowanych godziwych warunków życia.

Czytaj więcej: Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś

Joomla Templates by Joomla51.com