Koniec roku szkolnego za:
8
8
1
1
Days
0
0
0
0
Hours
1
1
1
1
Minutes
0
0
4
4
Seconds

logo BIP

lekcje

 

 

 

 

 


 

 

Strefa nauczyciela

admin
 

Jeśli Twoim zdaniem coś powinno znaleźć się na tej stronie, albo widzisz błąd, napisz do mnie: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

logonmb

 „Album Ludmiły”  został wyróżniony w konkursie plastycznym. Autorami prac, które zostały umieszczone w albumie są przedszkolaki (sześciolatki) z grupy przedszkolnej A i B. Nagrodzona również została uczennica klasy II B Maja Osewska za pracę plastyczną pt. „Zagadki na temat zwierząt”.

Udział dzieci w konkursach był możliwy w ramach projektu  „Nasza Mała Biblioteka”.

Gratulujemy!

 

Czytaj więcej: Konkursy w ramach projektu "Nasza Mała Biblioteka"

06 DSCF2835logonmbW zajęciach czytelniczych realizowanych w ramach projektu „Nasza Mała Biblioteka” uczestniczą uczniowie z klas I – II oraz przedszkolaki, którzy poznają wartościowe książki, zaprzyjaźniają się  z ich bohaterami oraz biorą udział w konkursach plastycznych, zabawach organizowanych przez wydawnictwo Ezop.

Czytaj więcej: Zajęcia czytelnicze

NaaszaMalaBiblioteka

 logonmb

"Nasza Mała Biblioteka" to autorski projekt edukacyjny (słoweńskiego wydawnictwa KUD Sodobnost International) dla dzieci w wieku 5-8 lat, do którego przystąpiła i realizuje nasza biblioteka szkolna. Najważniejszym celem projektu jest zainteresowanie dzieci czytaniem książek. Chcemy je przekonać, że warto czytać, bo książka to wspaniała przygoda. Tytułowa "mała biblioteka" to starannie wybrane pod względem literackim i ilustracyjnym książki, uznanych autorów i ilustratorów, uhonorowane nagrodami literackimi, graficznymi. Na podstawie książek zostały opracowane "Łamigłówki Literackie", które w sposób ciekawy i niebanalny przybliżają dzieciom fabułą książek i pomagają zaprzyjaźnić się z ich bohaterami. Ponadto przystępnie i atrakcyjnie przedstawiają kulturę krajów biorących udział w projekcie.

 

 

Joomla Templates by Joomla51.com