Koniec roku szkolnego za:
8
8
0
0
Days
2
2
2
2
Hours
5
5
8
8
Minutes
3
3
5
5
Seconds

logo BIP

lekcje

 

 

 

 

 


 

 

Strefa nauczyciela

admin
 

Jeśli Twoim zdaniem coś powinno znaleźć się na tej stronie, albo widzisz błąd, napisz do mnie: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

14 IMG 3490

   W dniach 1-9 czerwca 2019 r. obchodziliśmy XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Pomysłów na realizację tego czytelniczego święta jest bardzo wiele. W naszej szkole każda klasa na godzinie do dyspozycji wychowawcy, na zajęciach w bibliotece czy świetlicy szkolnej czytała lub słuchała opowieści z ulubionych, wybranych przez siebie książek. W młodszych klasach uczniowie wykonali również wystawki prezentujące książki o różnorodnej tematyce. Biblioteka szkolna zachęca także do stałego odwiedzania strony Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom i przypomina o znanym już haśle: Czytaj dziecku 20 minut dziennie. Codziennie!

Czytaj więcej: XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

01 IMG 3473

   Organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika Biblioteka w Szkole oraz ponad 2000 bibliotek z całego kraju. Pomysł na akcję powstał po lekturze wskaźników czytelnictwa. Młodzi ludzie czytają znacznie więcej niż dorośli (nie czyta 62% Polaków powyżej 15. roku życia), a jednocześnie są przez dorosłych pouczani. Pora odwrócić role: niech to uczniowie pokażą dorosłym, jak się czyta.

Czytaj więcej: Akcja "Jak nie czytam, jak czytam"

Joomla Templates by Joomla51.com