"Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram..." już
2
2
8
8
6
6
Days
1
1
4
4
Hours
1
1
8
8
Minutes
1
1
3
3
Seconds

 logotyp

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

logo BIP

lekcje

 

 

 

 

 


 

 

Strefa nauczyciela

Jeśli Twoim zdaniem coś powinno znaleźć się na tej stronie, albo widzisz błąd, napisz do mnie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z realizacją projektu "Lepsza jakość nauczania-szansą rozwoju" realizowanego w ramach  Osi priorytetowej III. Kompetencje i kwalifikacje, Działania 3.1 Kształcenie i edukacja, Poddziałanie 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020”, którego beneficjentem jest Gmina Krasnopol, zaprasza się do udziału w konkursie ofert na zajęcia dodatkowe z zakresu robotyki dla uczniów, zajęcia dodatkowe z zakresu kompetencji cyfrowych dla uczniów, zajęcia dodatkowe z zakresu podstaw przedsiębiorczości dla uczniów oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe dla nauczycieli. Postępowanie prowadzone jest w trybie art. 138 o ustawy z dnia 29 stycznia 2014 r. Prawo zamówień publicznych.  
Poniżej znajdują się załączniki do ogłoszenia. W skład ogłoszenia wchodzą: treść ogłoszenia, załącznik nr 1, załącznik nr 2, załącznik nr 3.
Termin składania ofert upływa 28 lutego 2019 r. o godzinie 15:00. 
Joomla Templates by Joomla51.com