Wakacje, znowu są wakacje :D
6
6
0
0
Days
0
0
1
1
Hour
1
1
2
2
Minutes
3
3
1
1
Seconds

 logotyp

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

logo BIP

lekcje

 

 

 

 

 


 

 

Strefa nauczyciela

Jeśli Twoim zdaniem coś powinno znaleźć się na tej stronie, albo widzisz błąd, napisz do mnie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z realizacją projektu "Lepsza jakość nauczania-szansą rozwoju" realizowanego w ramach  Osi priorytetowej III. Kompetencje i kwalifikacje, Działania 3.1 Kształcenie i edukacja, Poddziałanie 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020”, którego beneficjentem jest Gmina Krasnopol, zaprasza się wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie ofert na  prowadzenie zajęć dodatkowych z zakresu podstaw przedsiębiorczości dla uczniów. Postępowanie prowadzone jest w trybie rozeznania rynku.  

 

 

Poniżej znajdują się załączniki do ogłoszenia.

Termin składania ofert upływa 01 maja 2019 r. Oferty należy składać: za pomocą poczty elektronicznej na adres – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnopolu oraz pocztą tradycyjną na adres: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnopolu, ul. Wojska Polskiego 63 16-503 Krasnopol z dopiskiem „oferta na prowadzenie zajęć z podstaw przedsiębiorczości dla uczniów". 

 formularz ofertowy

Joomla Templates by Joomla51.com