Koniec roku szkolnego za:
2
2
2
2
5
5
Days
0
0
1
1
Hour
0
0
6
6
Minutes
1
1
0
0
Seconds

logo BIP

lekcje

 

 

 

 

 


 

 

Strefa nauczyciela

Jeśli Twoim zdaniem coś powinno znaleźć się na tej stronie, albo widzisz błąd, napisz do mnie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozkład dodatkowo uruchomionego kursu autobusu PKS dla uczniów

autobus

 

 Od dnia 23.09.2019 r. (do odwołania) będzie kursował dodatkowy autobus PKS, który będzie przywoził i odwoził ze szkoły dzieci z dotychczasowej trasy p. Misiukanisa. 

 

Dzieci z tej trasy mają możliwość powrotu do domu ok. godz. 13.00 odpowiednio z p. Palanisem i p. Terleckim albo ok. godz. 15.00 nowo uruchomionym autobusem PKS. 

 Poniżej przedstawiam rozkład jazdy autobusu PKS.

         Kierunek do szkoły:                                                                      Kierunek ze szkoły:

Lp.           godz.        km                          przystanki                                              godz.

1.             6.30         0                          Krasnopol PKS                                          16.05

2.             6.45         9                          Smolany                                                   15.50

3.            6.50         12                         Murowany Most/Teklinowo                         15.45

4.            6.55         16                         Romanowce                                              15.40

5.            7.00        18                          Michnowce                                                15.35

6.            7.05        21                          Skustele                                                   15.30

7.            7.10        24                          Łopuchowo                                               15.25

8.            7.15        29                          Jeziorki PKS (autobus zawraca)                  15.20

9.            7.20        31                          Głuszyn PKS                                             15.15

10.          7.25        33                          Żłobin PKS                                                15.10

11.          7.30        37                          Pawłówka PKS                                          15.05

12.         7.35         41                          Krasnopol Szkoła                                      15.00

Uczniowie - na dzień dzisiejszy korzystają z powyższego kursu bez biletów.

Autobus PKS relacji  Żubrówka - Mikołajewo - Maćkowa Ruda zostaje bez zmian.

Joomla Templates by Joomla51.com